Opinie

Bardzo polecamy Adama. Świetny Dj, rewelacyjna muzyka, wszyscy goście zachwyceni. Fajne niesztampowe zabawy oczepinowe poprowadzone w taki sposób, że większość gości brała w nich udział. Dj Adi Kay prowadził imprezę w sposób bardzo kuturalny, nienachalny. Adam to typ człowieka, którego widząc pierwszy raz masz wrażenie ze znasz od lat. Zaangażowany w organizację, udziela wielu cennych rad – Pan Młody ma garnitur z jego polecenia 🙂. Dzięki Adam!!!

Chcesz aby Twoje wesele było niezapomniane? Dobrze trafiłeś!! Bardzo gorąco polecam Dj Adi Kay – Wedding DJ !!! Adam Kasprzak jest bardzo profesjonalny, fenomenalny w tym co robi! Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu Muzyka była świetna, goście bawili się całe wesele. Zaangażowanie oraz kontakt z Adamem- super! Oby więcej takich pozytywnych ludzi!

Polecam Adama jako Dj’a na wesele. U nas sprawdził się świetnie! Bardzo profesjonalnie zatroszczył się o gości, dzięki czemu parkiet był cały czas pełny. W sposób nienachalny zachęcał do aktywności. Szeroka gama utworów dobieranych na bieżąco, elastycznie. Dużym plusem Adama jest również inicjatywa, pomysły i propozycje oparte na osobistym doświadczeniu. Konkursy i zabawy nie były prostackie, jak to zazwyczaj bywa u innych prowadzących. Myślę że nikt nie pożałuje wyboru DJ Adi Kay

Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem DJ-a na swoje wesele lub inne przyjęcie, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć DOBRZE TRAFILIŚCIE! już po pierwszym spotkaniu z Adamem wiedzieliśmy, że będzie to zarąbista impreza nie zawiedliśmy się i było lepiej niż się spodziewaliśmy potrafi bawić towarzystwo w każdym wieku ( nawet ciotki szalały na parkiecie ) . Z całego serca polecamy! ps. Adi jeszcze raz dziękujemy za super zabawę na naszym weselu!

Z całego serca polecamy Dj Adi Key na imprezy weselne Goście byli zachwyceni, parkiet pełen. Ten Dj naprawdę wie jak rozkręcić wesele do rana zabawy weselne przy których wszyscy się świetnie czują, świetny kontakt z gośćmi weselnymi. Adam, Ty wiesz.. Coffin Dance nad ranem Dj Adi Key sprawił, że my i nasi przyjaciele mamy nowe wspomnienia do końca życia Dziękujemy! Najlepszy Dj! Cieszymy się, że na Ciebie trafiliśmy i polecamy jeszcze raz wszystkim, nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego wesela!

Stuprocentowa satysfakcja i przesympatyczny kontakt na każdym etapie współpracy- od wstępnych rozmów, po ustalanie szczegółów imprezy, na samej imprezie skończywszy! Dj Adikay to profesjonalista w każdym calu, doświadczony dj, świetnie potrafiący wyczuć nastroje gości i dynamicznie reagować na zmieniająca się sytuacje na parkiecie. Jeśli chcecie oszczędzić sobie stresu przy organizacji i bawić się na pełnym luzie, Dj Adikay jest najlepszym wyborem 😉 Polecam serdecznie!